Kadetu starts Eiropas un Pasaules čempionātos

Datums: Pirmdiena, 10 oktobris 2011 14:55 Autors: Lāsma
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru

 • Jaunais mācību gads ir sācies un sporta skolas telpas atkal ir piepildītas ar bērnu smiekliem un čalām,treneru skaļajām balsīm. Visi ir atpūtušies un uzkrājuši spēkus jaunajam mācību gadam. Tomēr reti kurš zin to, ka, kamēr lielākā daļa vasaru pavadīja zvilnot saulītē un atpūšoties, trenera Ivara Drupas audzēkņi - Edgars Spuriņš, Andris Ruhle un Ervīns Bokmanis smagi trenējās līdz pat augusta pēdējai nedēļai, lai Latvijas un Kundziņa sporta skolas vārdu nestu pasaulē, piedaloties kadetu (U-17) Eiropas un Pasaules čempionātos.

  Eiropas čempionāts risinājās augusta sākumā, Varšavā. Andris Ruhle (76 kg) izcīnīja 8. vietu, pirmajā cīņā uzvarot Šveices cīkstoni, piekāpjoties turkam, kurš kļuva par čempionāta uzvarētāju, un vēlāk, ļoti sīvā cīņā, piekāpjoties cīkstonim no Moldāvijas. Edgars Spuriņš (69kg) un Ervīns Bokmanis(85kg) čempionātu noslēdza 11. vietā. Edgars pirmajā cīņā uzveica Lielbritānijas cīkstoni, bet otrajā piekāpās čečenu izcelsmes francūzim, savukārt Ervīns pirmajā cīņā bija pārāks par armēni, bet vēlāk atzina Polijas cīkstoņa pārākumu.

  Pasaules čempionātā, kurš risinājās augusta beigās Ungārijā, neveicās tik labi - vienu uzvaru izcīnīja tikai Andris Ruhle (76 kg), kurš pirmajā cīņā piedzīvoja zaudējumu pret čempionāta uzvarētāju no Kazahstānas, gandarījuma turnīrā uzvarēja Kirgizstānas cīkstoni, bet trešajā cīņā Andrim nācās atzīt turka pārākumu. Edgars Spuriņš (69 kg) un Ervīns Bokmanis (85 kg) diemžēl nespēja izcīnīt uzvaras pār saviem pretiniekiem. Rezultātā Andrim – 12., Ervīnam – 14., Edgaram – 21. vieta. Visiem trijiem šis bija pēdējais gads kadetu konkurencē, un no nākamā gada nāksies sacensties jau junioru vecuma grupā.

  Autore -  Laura Skujiņa


  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji