Noslēgusies mācību treniņu nometne, gatavojoties Baltijas čempionātam!

Datums: Svētdiena, 04 novembris 2012 14:35 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 •  

  K. Kundziņa cīņas skolā, sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu, skolēnu rudens brīvlaikā, no 29.oktobra līdz 3. novembrim, norisinājās mācību treniņu nometne. Šī nometne tika organizēta, kā svarīgākais sagatavošanās posms pirms 2012. gada Baltijas čempionāta, kurš risināsies 9.-10. novembrī Igaunijā, Vīlandē.

   

  Kamēr liela daļa jauniešu izbaudīja jaukās brīvlaika dienas atpūšoties, mūsu sportisti, trenera Ivara Drupas vadībā, visas nedēļas garumā aizvadīja 2 treniņus dienā! Tika nodrošinātas arī pusdienas kafejnīcā "Limuzīns", lai sportisti spētu pilnvērtīgi atjaunoties un atgūt spēkus.

  Ikdienas, kopā darbojās treneru - Ivara Drupas,Vladislava Kirilovska, Andreja Šmigareva un Lauras Skujiņas audzēkņi. Nometnē piedalījās ne tikai jaunie cīkstoņi. Savā pieredzē dalījās un kopā trenējās Olimpieši - Armands Zvirbulis(Londona 2012) un Igors Samušonoks (Sidneja 2000), (abi V.Freidenfelda LBCSKI), U-20 2006.gada Pasaules čempions Imants Lagodskis(Daugavpils) un 2012. gada Latvijas čempions Andris Ozoliņš-Ozols(Jelgavas novads).

  Pagājušā nedēļa bija ļoti vērtīga mūsu cīkstoņiem, jo liela uzmanība tika pievērsta gan sportistu tehniskajai-taktiskajai sagatavošanai, gan fiziskajai sagatavotībai. Apvienojot kopā Rīgas vadošos sportistus vienuviet, bija lieliska iespēja nodrošināt visiem kvalitatīvu sparingu. Šī nometne bija laba un pozitīva pieredze mūsu jaunajiem cīkstoņiem, kā arī lieliska iespēja aizvadīt kārtīgus treniņus mūsu pieredzes bagātajiem atlētiem.

   

  VĒLAM VEIKSMI MŪSU CĪKSTOŅIEM BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ!!!Smile


  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji