Andris Ruhle izcīna sudraba medaļu "Olimpisko cerību" turnīrā Slovākijā

Datums: Otrdiena, 20 novembris 2012 19:53 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • 16.-17. novembrī, Slovākijas pilsētā Košicē, norisinājās "Olimpisko cerību" turnīrs junioriem! Šajā turnīrā piedalījās Latvijas komanda 9 cilvēku sastāvā, kurus uz paklāja izvadīja treneris Ivars Drupa.

  50kg - Edgars Vasiļjevs (Jelgavas novads) 2. vieta

  60kg - Eduards Frolovs (K.Kundziņa) 7. vieta

  66kg - Emīls Šulcs (K.Kundziņa) 11. vieta

  74kg - Andris Ruhle 2. vieta un Edgars Spuriņš 11. vieta (abi K.Kundziņa)

  84kg - Artūrs Kazarovičs 5. vieta un Rolands Kikors 9. vieta (abi K.Kundziņa)

  96kg - Oļegs Osipovs 7.vieta (K.Kundziņa) un Jānis Kogutičs 5.vieta ("MILONS")

  Vislabāko rezultātu uzrādīja Ivara Drupas audzēknis Andris Ruhle, izcīnot 2. vietu svara kategorijā līdz 74 kilogramiem, kura bija visplašāk pārstāvētā kategorija turnīrā (23 dalībnieki). Andris aizvadīja 3 cīņas, visās izcīnot uzvaras, diemžēl trauma liedza viņam cīnīties finālā, un šoreiz jāsamierinās ar sudraba medaļu. Vēl šajā kategorijā cīnijās Edgars Spuriņš, kurš pirmajā cīņā pārliecinoši uzvarēja Polijas cīkstoni, bet vēlāk piekāpās nākamajam sacensību uzvarētājam no Ungārijas - Noe Szabo, kurš jau vairākus gadus ir Ungārijas čempions un veiksmīgi pārstāv savu valsti jauniešu Eiropas un Pasaules čempionātos. Gandarījuma turnīra cīņā Spuriņš tikās ar vēl vienu Ungāru - Ričardu Ligeti, kuram, sīvā cīņā, tomēr piekāpās. Tāpat pa vienai uzvarai izcīnīja Edgars Vasiļjevs (50kg), Eduards Frolovs (60kg), Rolands Kikors (84kg) un Oļegs Osipovs (96kg)!

  Latvijas komanda sacensību kopvērtējumā ieņēma 5 vietu no 11 komandām!

  APSVEICAM ANDRI RUHLI AR IZCĪNĪTO SUDRABA MEDAĻU un novēlam veiksmīgus startus arī turpmāk!!!!!

  1. vieta NOE SZABO (Ungārija) 2. vieta ANDRIS RUHLE (Latvija) 3. vieta ROBERT STRAZALKA (Polija) un RIČARD LIGETI (Ungārija)


  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji