Helsinki Open 2012!

Datums: Pirmdiena, 26 novembris 2012 20:12 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • K.Kundziņa cīņas sporta skolas komanda Helsinkos K.Kundziņa cīņas sporta skolas komanda Helsinkos

  23.-25. novembrī mūsu cīkstoņi devās uz Somijas galvaspilsētu, lai piedalītos ikgadējā starptautiskā turnīrā "Helsinki Open"! Šī nebija pirmā reize, kad dodamies uz šo turnīru, tas mūsu sporta skolas audzēkņiem jau ir kļuvis tradicionāls. Šoreiz, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, varējām doties uz Helsinkiem īpaši kuplā skaitā - 30 cilvēku sastāvā! Teicamus rezultātus uzrādīja mūsu kadeti un jaunieši, no pieaugušajiem jāatzīmē Andris Ruhle, kurš iekļuva sacensību finālā, jauniešu grupā par sacensību uzvarētāju kļuva Ivars Samušonoks!

  Sacensību pirmajā dienā uz paklāja devās kadeti (15-17 gadu veci sportisti) un pieaugušie! Vislabāko rezultātu, no mūsu kadetiem, uzrādīja Ņikita Doņņikovs (69 kg). Izloze jau pirmajā sacensību kārtā saveda kopā divus mūsu sporta skolas audzēkņus, Ņikitu Doņņikovu un Ņikitu Batanogiju, šoreiz pārāks bija Doņņikovs, kurš aizvadīja ļoti labu cīņu! Arī pusfinālā viņš bija krietni pārāks par somu sportistu, rādot skaistu, metieniem bagātu cīņu. Diemžēl, finālā Ņikitam nācās atzīt cita somu cīkstoņa pārākumu un jāsamierinās ar sudraba medaļu. Labu sniegumu rādīja arī citi mūsu kadeti - bronzas medaļas izcīnīja -Eduards Frolovs (63kg), Ņikita Solovjovs (69kg) un Reinards Andžāns (76 kg). Eduards Frolovs cīņā par bronzas medaļu pārliecinoši uzvarēja igauņu cīkstoni. Ņikita Solovjovs, tāpat kā pirms nedēļas Polijā, rādīja atzīstamu cīņu arī Helsinkos, bija labas iespējas iekļūt sacensību finālā, taču šoreiz jasamierinās ar bronzas medaļu. Ņikita aizvadīja 4 cīņas, no kurām 3 izcīnīja uzvaras! Arī Reinards Andžāns izcīnīja 3 uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvoja tikai pret Krievijas sportistu. Izskatās, ka Reinards ir labi adaptējies kategorijā līdz 76 kg, kurā visas cīņas aizvadīja pārliecinošā manierē, neskatoties uz to, ka bija viens no jaunākajiem dalībniekiem, un kadetu grupā varēs startēt vēl 2 gadus.

  K. Kundziņa cīņas skolai 1. vieta komandu kopvērtējumā - KADETU vecuma grupā!

   

   

  2. vieta Ņikita Doņņikovs, 3. vieta Ņikita Solovjovs (69kg)

  3. vieta Eduards Frolovs (63kg)

  3. vieta Reinards Andžāns (76kg)

  Pieaugušo konkurencē vislabāko rezultātu uzrādīja Ivara Drupas audzēknis Andris Ruhle, kurš izcīnīja 2. vietu svara kategorijā līdz 74 kilogramiem. Pirmajā cīņā Andris pieveica Edgaru Spuriņu un pusfinālā bija pārāks par Somijas cīkstoni Sami Salminenu. Finālā cīņa nevedās tik veiksmīgi, un nacās samierināties ar zaudējumu somam - Jere Kunnas. Jāatzīmē, ka arī pirms nedēļas notikušajā turnīrā - Slovākijā, Andris iekļuva sacensību finālā, kurā, traumas dēļ, necīnjās. Pieaugušo konkurencē pa vienai uzvarai izcīnīja Iveta Jerohina (55 kg) un Sergejs Pugačs (66 kg).

  Andris Ruhle (74kg)

  Sacensību otrajā dienā, īpaši iepriecināja mūsu jaunie cīkstoņi, izcīnot 6 godalgas! Jauniešu vecākajā grupā (1998-1999.g.dz.) Ivars Samušonoks, svara kategorijā līdz 51 kilogramam, izcīnīja uzvaras visās četrās cīņās un kļuva par sacensību uzvarētāju. Ivars visas cīņās uzvarēja ar manāmu pārsvaru. Svara kategorijā līdz 46 kilogramiem Valts Lutkēvics izcīnīja 2. vietu. Valts aizvadīja 4 cīņas, no kurām 3 bija pārāks par saviem pretiniekiem.

  1. vieta Ivars Samušonoks (51 kg)

  2.vieta Valts Lutkevics (46kg)   

  Jaunākajās vecuma grupās bronzas medaļas izcīnīja -

  Viljams Lutkevics (29kg)

  Nikolajs Kovaļčuks (32kg)

  Daniels Bendiks (35kg)


  Domeniks Cibulis (35 kg)

  Tuvākajā laikā būs pieejamas apskatei vairāk foto no "Helsinki Open" Wink

  Apsveicam sportistus un trenerus ar lielisku startu, un vēlam veiksmi arī turpmāk!Smile

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji