Mūsu cīkstoņi dodas uz Martina Kleina piemiņas turnīru

Datums: Sestdiena, 01 decembris 2012 09:35 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • Šodien mūsu cīkstoņi devās uz Igauniju, Viljandi, lai piedalītos Martina Kleina piemiņas turnīrā. Šajā turnīrā startēs cīkstoņi dažādās vecuma grupās. Spēkos varēs mēroties gan pavisam jaunie, gan arī jau pieaugušie censoņi.

  Martina Kleina piemineklis, Viljandi

  Martins Kleins (1884 - 1947) ir pirmais igauņu cīkstonis, kurš izcīnījis Olimpisko medaļu. 1912. gadā, Stokholmas Olimpiskajās spēlēs Martins Kleins izcīnīja sudraba medaļu Grieķu-Romiešu cīņā, vidējā svarā. Martina Kleina vārds ir ierakstīts arī Ginesa rekordu grāmatā, viņš aizvadījis un uzvarējis visilgāko cīņu, kura ilga 11 stundas un 40 minūtes.

  Vēlam mūsu sportistiem veiksmi un gaidām, atgriežamies mājās, ar jaunām uzvarām! Smile

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji