Martina Kleina piemiņas turnīra REZULTĀTI

Datums: Pirmdiena, 03 decembris 2012 19:42 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Komentāri (1)
 • Mūsu cīkstoņi no Martina Kleina piemiņas turnīra atgriezušies ar uzvarām!

  Patīkami iepriecinājuši mūsu cīkstoņi, kuri no 50. Martina Kleina piemiņas turnīra pārveduši 16 dažāda kaluma medaļas. Šajā turnīrā neapstrīdami dominēja Latvijas sportisti. Augsti rezultāti tika sasniegti gan jaunākajā, gan pieaugušo vecuma grupās.

  Jaunākajā grupā stabilu sniegumu turpina rādīt brāļi Viljams (29 kg) un Valts (46 kg) Lutkevici, kuri arī šoreiz iekļuva sacensību finālā. Līdz zeltam nedaudz vēl pietrūkst, bet patīkami vērot šo jauno cīkstoņu stabilo sniegumu katrā turnīrā. Arī Domeniks Cibulis (35 kg) turpina startēt veiksmīgi un mājās pārvedis bronzas medaļu. Vēl pa bronzas godalgai izdevies izcīnīt Niklāvam Štikovam (32 kg) un Gļebam Danilovam (38 kg). Īpaši jāizceļ Ivaru Samušonoku, kurš demonstrē skaistu un savam vecumam neraksturīgi meistarīgu cīņu. Ivaram šajā turnīrā nebija līdzvērtīgu pretinieku, un svara kategorijā līdz 53 kg viņš izcīnīja zelta medaļu.

  Vecākajā grupā, sešās kategorijās no septiņām, uzvarēja Latvijas sportisti, tādējādi, praktiski viss sacensību balvu fonds nonāca latviešu rokās. Šoreiz uzvarētāju kausam tika pievienota patīkama naudas prēmija, kura mūsu sportistu uzvaru padarīja vēl saldāku.

  Rezultāti

  55 kg - 1. Edgars Vasiļjevs (Jelgavas novads) 2. Dins Vasijevs ("Milons") 3. Georg Vislapu un Mario Magisalu (abi Igaunija)


  60 kg - 1. Eduards Frolovs (K.Kundziņa CSS) 2. Valdi Jalast (Igaunija) 3. Arturs Davidovičs (K.Kundziņa CSS)


  66 kg - 1. Andrejs Vasiļjevs (V.Freidenfelda BCSKI) 2. Edgars Kalniņš (K.Kundziņa CSS) 3. Rolands Ržiščevs ("Milons")


  74 kg - 1. Edgars Spuriņš (K.Kundziņa CSS) 2. Iļja Artemjevs (K.Kundziņa CSS) 3. Aavo Olgo un Vadim Badin (abi Igaunija)


  84 kg - 1. Antans Azarevičs (K.Kundziņa CSS) 2. Andris Ozoliņš-Ozols (Jelgavas novads) 3. Rolands Kikors (K.Kundziņa CSS)


  96 kg - 1. Viktors Cvetkovs (K.kundziņa CSS) 2. Oļegs Osipovs (K.Kundziņa CSS) 3. Evo Richard Lode (Igaunija)


  120 kg - 1. Meelis Sillat (Igaunija) 2. Uldis Erts (K.Kundzina CSS)

   

  Apsveicam! Wink  komentāri  

   
  +3 #1 Lapa 2012-12-04 09:12
  god damn, super puiši, prieks par Jums, tā turēt - neatlaist, bet pievilties tuvāk ideālam rezultātam :) ;-)
  Citēt
   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji