Ivetai Jerohinai bronza starptautiskajā "Czarny Bor Open" turnīrā, Polijā

Datums: Trešdiena, 12 decembris 2012 10:17 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

Atslēgvārdi:
 • Pievienot komentāru
 • 7.-9. decembrī, Polijas pilsētā Czarny Bor norisinājās starptautisks turnīrs sieviešu cīņā kadetēm (U-17) un pieugušajiem (18 g.v. un vecākām). Šis turnīrs tika rīkots jau 7. reizi un tajā bija ieradušās sportistes no 12 valstīm - Polijas, Vācijas, Slovākijas, Lietuvas, Latvijas, Dānijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Francijas, Austrijas, Ukrainas un Zviedrijas. Vislabāk veicās Ivetai Jerohinai, kura izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

  Iveta Jerohina cīņā pret sacensību uzvarētāju

  Iveta Jerohina (trenere L.Skujiņa), svara kategorijā līdz 55 kg, aizvadīja 4 cīņas, trijās no tām izcīnīja uzvaras. Pirmajā cīņā tika pieveikta cīkstone no Vācijas, otrajā cīņā pārāka izrādījās titulētā poliete Mishalak, kura vēlāk arī kļuva par sacensību uzvarētāju. Trešajā cīņā Iveta pārliecinoši pieveica citu Polijas cīkstoni, kas deva viņai iespējas pacīnīties par bronzas medaļu. Cīņā par bronzu viņas pretiniece bija ungāriete, Eiropas un Pasaules čempionātu dalībniece, Kitti Korosi, kas iepriekš startējusi kategorijā līdz 59 kilogramiem. Lai arī ungāriete bija miesās raženāka un fiziski spēcīgāka, Ivetai trijos periodos, saspringtā cīņā izdevās nokausēt pretinieci un  izcīnīt uzvaru.

  Viktorijas Lukjaņecas uzvara pār Vācijas sportisti

  Kadetu vecuma grupā, līdz 52 kg cīnījās Viktorija Lukjaņeca (trenere L.Skujiņa), Vika bija viena no jaunākajām sacensību dalībniecēm, taču turējās godam. Pirmajā cīņā zaudējums tika piedzīvots pret Polijas sportisti, bet nākamajā, spraigā cīņā, tika pieveikta cīkstone no Vācijas. Trešajā cīņā, pēc līdzīgi aizvadīta pirmā perioda,  pieredzes trūkuma dēļ, tomēr nācās atzīt citas vācu cīkstones pārākumu.

  Violeta Ponomarjova

  Pieaugušo konkurencē, svara kategorijā līdz 51 kg, Violeta Ponomarjova (treneris A.Trubeckojs) aizvadīja 3 cīņas, vienā no tām izcīnot uzvaru. Pavisam tuvu bija uzvara arī cīņā par 3. vietu, kur Violeta bija pārliecinošā vadībā, taču kļūda maksāja dārgi, un diemžēl bronzas medaļa palika nesasniegta. Svara kategorijā līdz 59 kg, ugunskristības izgāja Ieva Kalniņa (trenere L. Skujiņa), kurai šīs bija pirmās, tik augsta ranga sacensības. Ievai gan divi zaudējumi, taču ceram, ka šai uzcītīgajai meitenei viss vēl priekšā, un nākotnē sagaidāmas skaistas uzvaras, kā saka: "Labs nāk ar gaidīšanu."!
  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji