V. Lutkevics izcīna 2. vietu A. Černohovska piemiņas turnīrā, Kaļiņingradā

Datums: Otrdiena, 12 februāris 2013 10:37 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • Mūsu sportisti, pagājušajā nedēļas nogalē devās uz Kaļiņingradas pilsētu Gusevu, lai piedalītos A. Černohovska piemiņas turnīrā jauniešiem. Turnīrā piedalījās komandas no Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Baltkrievijas, Dagestānas un Kaļiņingradas apgabala, kopā 235 dalībnieki. Vienīgo medaļu, no Latvijas sportistiem, izcīnīja Ivara Drupas audzēknis Viljams Lutkevics, svara kategorijā līdz 30 kg. Līdz finālam Viljams uzvarēja 3 Krievijas sportistus, bet finālā, sīvā cīņā, piekāpās, gados vecākam Lietuvas cīkstonim. Apsveicam Vilijamu ar kārtējo panākumu!!!!!

  Jāņa Indāra audzēknis Nikolajs Kovaļčuks izcīnīja uzvaras 2 cīņās, un sacensību kopvērtējumā ierindojās 5. vietā, zaudējot cīņā par bronzas medaļu.

  Labi turnīru sāka arī Ivars Samušonoks, kurš pirmajā cīņā uzvarēja Lietuvas cīkstoni. Arī otrajā cīņā Ivars bija pārliecinošā vadībā pret Baltkrievijas sportistu, taču pie rezultāta 4:0, steidzot uzvarēt, "nosedzās", un diemžēl turnīrs viņam beidzās. Pārējie mūsu cīkstoņi startēja neveiksmīgi. Ceram, ka nākamajā turnīrā, kurš  būs K. Kundziņa ceļojošā kausa izcīņa, mūsu jauniešiem veiksies labāk!

  Atgādinām, ka K.Kundziņa ceļojošā kausa izcīņa, šogad notiks 23. februārī, Teikas vidusskolā! Laipni gaidīti visi atbalstīt mūsu sportistus Smile

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji