Kr. Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensību rezultāti

Datums: Otrdiena, 05 marts 2013 07:58 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • 22.-23. februārī Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās 20. Kr. Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensības Brīvajā, Grieķu-Romiešu un Sieviešu cīņā, kurās piedalījās 320 cīkstoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Lielbritānijas un Somijas.

  Brīvajā cīņā sacensības norisinājās divās vecuma grupās - 1997-1999. gadā dzimušie un 2000-2003. gadā dzimušie.

  Vecākajā grupā divi mūsu sporta skolas audzēkņi bija spējīgi iekļūt sacensību finālā. Svara kategorijā līdz 54 kilogramiem, 13 sportistu konkurencē, Ivars Samušonoks izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties tikai Krievijas cīkstonim no Černohovskas Arturam Maisjanam. 3. vietas izcīnīja Davidas Buseckas (Lietuva) un Erik Becker (Igaunija).

  Svara kategorijā līdz 76 kilogramiem arī Reinardam Andžānam izdevās iekļūt finālā, taču diemžēl, cīņā par pirmo vietu, nācās atzīt Lietuvas cīkstoņa Laurynas Damidavicius pārākumu. 3. vietu šajā kategorijā izcīnīja mūsu sportists Jānis Freimanis.

  3. vietu svara kategorijā līdz 46 kilogramiem izcīnīja Valts Lutkevics, 14 sportistu konkurencē viņš piekāpās tikai sacensību uzvaretājam no Daugavpils Ērikam Bebrim, 2. vietu izcīnīja cits Daugavpils sportists Vladimirs Glimanovs.

  Jaunākajā grupā mūsu cīkstoņiem izdevās izcīnīt 2 zelta medaļas. Viljams Lutkevics, svara kategorijā līdz 29 kilogramiem, izcīnīja 1. vietu 20 sportistu konkurencē. Šoreiz Viljams bija pārāks par visiem saviem konkurentiem, arī par tiem, kurus agrāk nebija izdevies uzveikt. 2. vietu šajā kategorijā izcīnīja Volodars Smirnovs (SK "Milons") 3. vietas - Pobjarzins Ričards no Daugavpils un Āpsītis Marks no sporta kluba "Milons". Svara kategorijā līdz 60 kilogramiem zelta medaļu izcīnīja Dmitrijs Silovs, 2. vietu izcīnīja cits mūsu sporta skolas audzēknis Nauris Nikandrovs.

  Veiksmīgi sacensībās cīnījās Domeniks Cibulis (35 kg), kurš izcīnīja 2. vietu 16 sportistu konkurencē, jāatzīmē, ka Domeniks tajā pašā dienā uzvarēja Grieķu-romiešu cīņā, kategorijā līdz 36 kg. Vēl jaunākajā grupā otro vietu izcīnīja arī Emanuēls Šūpolnieks svara kategorijā līdz 55 kilogramiem, Emanuēls līdz finālam uzvarēja 3 cīņas.  3. vietu,svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, nopietnā konkurencē (24 dalībnieki) izcīnīja Nikolajs Kovaļčuks, kurš cīņā par bronzas medaļu pieveica citu mūsu sportistu Danielu Bendiku.

  Brīvajā cīņā sievietēm vislabāko sniegumu rādīja Elma Zeidlere, kura svara kategorijā līdz 52 kilogramiem izcīnīja 1. vietu. Elma uzvarēja 3 cīņās un 9 sportistu konkurencē palika nepārspēta. 2. vietu izcīnīja sportiste no Kauņas - Galcaite Kamila, 3. vietas izcīnīja Daugavpilietes Mukāne Inga un Pučinskaja Anastāsija.

  Pieaugušo konkurencē, svara kategorijā līdz 55 kg, 3. vietu izcīnīja Iveta Jerohina, kura divas cīņas uzvarēja, un 2 cīņās piekāpās Eiropas čempionāta sudraba medaļniecei no Ukrainas - Olgai Šnaider un Eiropas kadetu čempionātu medaļniecei no Daugavpils - Karalinai Tjapko.

  Grieķu- Romiešu cīņā vienīgais, kurš izcīnīja 1. vietu bija Domeniks Cibulis (36 kg), šajā svarā Osipovam Maksimam 3. vieta.

  Svara kategorijā līdz 48 kg Zirdziņš Jānis izcīnīja 2. vietu, bet Mihailovs Maksims 3. vietu.

  Svara kategorijā līdz 54 kg Osipovam Iļjam 3. vieta.

  Svara kategorijā līdz 68 kg Pāvels Bazānovs izcīnīja 3. vietu.

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji