Iveta Jerohina izcīna sudraba medaļu A. Šumiļina starptautiskajā turnīrā Kaļiņingradā.

Datums: Pirmdiena, 15 aprīlis 2013 08:29 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

Atslēgvārdi:
 • Komentāri (1)
 • 5.-6. aprīlī, Krievijā, Kaļiņingradas apgabalā, 18. reizi norisinājās starptautisks turnīrs junioriem, kurš veltīts vienam no labākajiem Kaļiņingradas cīkstoņiem A. Šumiļinam. Turnīrā bija sapulcējušies vairāk kā 500 sportistu no 10 valstīm. Latviju šajā turnīrā pārstāvēja 6 sportisti: Iveta Jerohina (51 kg), Violeta Ponomarjova (51 kg), Eduards Frolovs (66 kg), Edgars Spuriņš (74 kg), Andris Ruhle (74 kg) un Jānis Kogutičs (96 kg). Mūsu sportisti ne tikai aizvadīja interesantas cīņas, bet piedalījās arī akcijā, par cīņas saglabāšanu Olimpiskajās spēlēs.

  Vislabāk turnīrā veicās Ivetai Jerohinai, kura izcīnīja sudraba medaļu. Meitenēm turnīrs norisinājās tikai 2 svara kategorijās, un salīdzinot ar puišiem, dalībnieku skaits bija ievērojami mazāks. Gan svara kategorijā līdz 51 kg, gan līdz 59 kg bija piecas dalībnieces un turnīrs risinājās pēc apļa sistēmas. Lai nu kā Iveta aizvadīja 4 cīņas, 3 no tām izcīnot uzvaras. Jau pirmajā, interesantā cīņā, nācās piekāpties sacensību uzvarētājai, Krievijas čempionāta 3. vietas ieguvējai, taču nākamajās cīņās Iveta izcīnīja uzvaras pār divām Krievijas cīkstonēm un arī tika uzveikta otra Latvijas sportiste Violeta Ponomarjova. Ivetai kopvērtējumā sudrabs, Violetai 4. vieta. Šis ir jau 3. nopietnais panākums Ivetai šajā mācību gadā. Iepriekš, starptautiskā turnīrā Krašņikos (Polija), tika izcīnīta bronzas medaļa, un nedaudz vēlāk Polijas pilsētā Černij Bor, starptautiskajā turnīrā pieaugušajiem, tāpat tika izcīnīta bronzas medaļa.

  Puišiem starts pieticīgāks. Labi turnīru uzsāka Edgars Spuriņš, kurš bija pārāks par Polijas cīkstoni, taču vēlāk piekāpās cīkstonim no Ungārijas. Jānis Kogutičs arī sāka ar uzvaru pār Kaļiņingradas cīkstoni, taču pēc tam atzina cita Kaļiņingradieša pārākumu.

  Pēc turnīra puiši palika Kaļiņingradā un aizvadīja vērtīgu mācību treniņu nometni nedēļas garumā ar Krievijas un Ungārijas cīkstoņiem. Kopā ar viņiem treniņos darbojās Londonas Olimpisko spēļu sudraba medaļnieks Valērijs Andrijcevs (Ukraina), 2011. gada Pasaules čempions Aleksandrs Šemarovs (Baltkrievija) un Pasaules un Eiropas čempionātu medaļnieks Daniels Ligeti (Ungārija).

   

   

  komentāri  

   
  +3 #1 Kautkamlidzigs 2013-04-15 09:48
  8) malači!
  Citēt
   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji