Samušonoks, Batanogihs un Spuriņš izcīna medaļas starptautiskā turnīrā Lietuvā. Vilkaviškis, 19-20.04.2013

Datums: Pirmdiena, 22 aprīlis 2013 19:55 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • Agrā svētdienas rītā pārbraucām mājās no turnīra, kurš notika Lietuvas pilsētā Vilkaviškis. Vilkavišķos bija ieradušies cīkstoņi no 6 valstīm: Lietuvas, Polijas, Vācijas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas. Visiem cīkstoņiem tika dota iespēja izcīnīties no sirds, jo sacensību nolikums paredzēja, ka cīkstoņi turpina sacensības, kamēr nav piedzīvoti 2 zaudējumi. Cīņu bja ļoti daudz, un sacensības beidzās vēlu vakarā. Lai arī samērā daudz mūsu sportisti veiksmīgi cīnījās un izcīnīja uzvaras, pie medaļām tika tikai trīs sportisti. Bronzas medaļas kadetu vecuma grupā izcīnīja Ivars Samušonoks (58 kg) un Ņikita Batanogihs (63 kg). Vecākajā grupā Edgars Spuriņš (74 kg) izcīnīja sudraba medaļu, piekāpjoties šī gada Lietuvas čempionam.

  Apsveicam medaļniekus!!!

   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji