Jaunie cīkstoņi pārved medaļas no Kohtla-Jarves!

Datums: Trešdiena, 01 maijs 2013 09:43 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • 26.-27. aprīlī Igaunijas pilsētā Kohtla-Jarve norisinājās sporta kluba "Kuldkaru" rīkotais turnīrs jauniešiem. Ieradās sportisti no 6 valstīm - Izraēlas, Krievijas (Kaļiņingradas), Latvijas, Polijas, Baltkrievijas un Igaunijas. Turnīra rīkotāji bija parūpējušies par lielisku sportistu uzņemšanu. Jaunie atlēti tika lutināti ar gardām maltītēm, izmitināti labās viesnīcās un bija iespēja izbaudīt īstu sacensību šovu, lieliskā sacensību zālē.Tāpat visi jaunie atlēti piedalījās akcijā par cīņas saglabāšanu Olimpiskajās spēlēs. Šī akcija risinās visā pasaulē zem devīzes - SAVE OLYMPIC WRESTLING!


  Mūsu sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja septiņi sportisti, sešiem izdevās pārvest mājās medaļas. Vislabāko sniegumu demonstrēja Grigorija Platonova audzēknis Toms Kristers Plucs, kurš, svara kategorijā līdz 42 kg, izcīnīja 1. vietu. Cits trenera Platonova audzēknis Daniils Poliakovs (47 kg) izcīnīja otro vietu, parūpējoties par vienu no aizraujošākajām fināla cīņām turnīrā. Svara kategorijā līdz 48 kg otro vietu izcīnīja Valts Lutkevics, trešās vietas turnīrā izcīnīja Viljams Lutkevics (31 kg) un Daniels Bendiks (35 kg), visus trīs sportistus sagatavojis treneris Ivars Drupa. Meiteņu konkurencē, svara kategorijā līdz 52 kg, trešo vietu izcīnīja Elma Zeidlere (trenere L.Skujiņa).

  Apsveicam trenerus un sportistus! Smile

   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji