Viktorija Lukjaņeca izcīna pirmo vietu starptautiskā turnīrā Ukrainā

Datums: Piektdiena, 17 maijs 2013 10:23 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Komentāri (2)
 • Pagājušajā nedēļas nogalē, Ukrainas pilsētā Klesivā, norisinājās starptautisks turnīrs Grieķu-romiešu un Sieviešu cīņā. Šajā turnīrā mūsu sporta skolu pārstāvēja divas sportistes, kuras turnīru aizvadīja ļoti veiksmīgi. Kadetu vecuma grupā, svara kategorijā līdz 56 kg, Viktorija Lukjaņeca izcīnīja zelta medaļu, finālā uzvarot sportisti no Ļvovas. Jaunākajā vecuma grupā (2000.-2002. dz.g.) Elma Zeidlere (53 kg ), trīs periodu cīņā, piekāpās tikai Polijas sportistei no Čelmas, un izcīnīja 2. vietu. Pēc turnīra meitenes devās uz Ļvovu, kur piedalījās trīs dienu koptreniņos ar Ukrainas spēcīgākajām cīkstonēm. Šis turnīrs un koptreniņi ir devuši lielisku pieredzi mūsu jaunajām sportistēm.

  Apsveicam mūsu meitenes ar veiksmīgu startu un vēlam veiksmi un izturību arī turpmāk!Smile

  Mūsu meitenes kopā ar Polijas komandu

  Elmai "Sudrabs" (53 kg)

  Viktorijai "Zelts" (56 kg)


  komentāri  

   
  0 #2 dmitrij_wolter 2013-05-20 10:12
  Депилсцы, Вы еденинственные чтобы поднять борьбу в Латвии! МОЛОДЦЫ!
  Citēt
   
   
  +2 #1 cīkstonis 2013-05-17 17:00
  Поздравляю девушек и тренера 8) !
  Citēt
   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji