Kristīne Odriņa-Urbova izcīna trešo vietu Dormagenas Grand Prix, Vācijā!

Datums: Otrdiena, 21 maijs 2013 11:07 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Komentāri (1)
 • 17.-19. maijā, Vācijas pilsētā Dormāgenā risinājās FILA turnīrs sieviešu cīņā - Dormagen Grand Prix. šajā turnīrā piedalījās sportistes no 20 valstīm - Kanādas, Somijas, Francijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Moldāvijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Austrijas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas, Slovākijas, Turcijas, Ungārijas, ASV, Baltkrievijas, Vācijas un Latvijas.

  Mūsu Sporta skolas trenere un Olimpiskās vienības sportiste Kristīne Odriņa-Urbova šajā turnīrā, svara kategorijā līdz 67 kilogramiem, 21 sportistes konkurencē, izcīnīja bronzas medaļu. Kristīne turnīra gaitā izcīnīja trīs uzvaras un vienīgais zaudējums tika piedzīvots tikai 1/2 finālā pret šī gada Eiropas bronzas medaļas ieguvēju no Krievijas - Svetlanu Babuškinu.  Cīņā par bronzas medaļu Kristīne nolika uz lāpstiņām citu šī gada Eiropas čempionāta bronzas medaļnieci Alinu Focken no Vācijas.

  Apsveicam Kristīni ar lielisko panākumu un vēlam veiksmi un izturību arī turpmāk!Smile

  komentāri  

   
  0 #1 klinča 2013-05-22 19:32
  Malacis Kristīne!!!!! :lol:
  Citēt
   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji