FILA ievēl jaunu prezidentu un pieņem jaunus cīņas noteikumus!

Datums: Trešdiena, 22 maijs 2013 09:19 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

 • Pievienot komentāru
 • 18 maijā Maskavā, FILA ārpus kārtas kongresā, tika izvēlēts jauns prezidents, turpmāk vispasaules cīņas federāciju vadīs serbs Nenads Lalovičs. Balsojumā piedalījās 132 valstis, un tikai septiņas no tām neatbalstīja Laloviču.

  Lalovičs preses konferencē atzīmēja, ka Olimpiskajās spēlēs "Rio 2016" viss paliek pēc iepriekšējās formulas, pa  septiņiem medaļu komplektiem tiks sadalīti Grieķu-romiešu un Brīvajā cīņa, četri - Sieviešu cīņā. Savukārt 2020. gada Olimpiskajās spēlēs visos cīņas veidos būs sadalīti vienlīdzīgi - gan Grieķu-romiešu, gan Brīvajā, gan Sieviešu cīņā - 6.

  NOTEIKUMU MAIŅA!!!

  Sākot jau no 19. maija spēkā stājušies jauni cīņas noteikumi. Jaunais cīņas formāts paredz divus trīs minūšu periodus ar 30 sekunžu atpūtu starp tiem. Abu periodu punkti tiek summēti. Cīņa priekšlaicīgi tiek apturēta, ja tiek iegūts 10 punktu pārsvars vai izcīnīta tīra uzvara. Lielāka uzmanība tiks pievērsta cīkstoņu sodīšanai par pasivitāti. Jaunie noteikumi vēl nav pieejami, taču šobrīd ir nodoti tulkošanā, un tuvākajā laikā būs pieejami visu valstu Cīņu federācijām, tad arī būs zināmas visas jauno noteikumu nianses.

  Treneru un Sportistu vārdā - ļoti gaidām konkrētu "jauno" noteikumu izklāstu, un vēlam, lai šie noteikumi, un jaunā FILA vadība, padarītu mūsu sporta veidu interesantāku, skatāmāku un godīgāku.

   

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

  Atbalstītāji